XIII-Srpen

Opět ve velkém počtu sedmi účastníků jsme vyrazili na poslední prázdninový, středně náročný, výlet po okolí Bruntálu. Vyjeli jsme, již nám důvěrně známou cestou směrem na Staré Město, Novou Vésku a Starou Vodu. Milovníci kozích sýrů se těšili, že nakoupí tuto lahůdku na farmě U Stromovouse. Bohužel zrovna v tento den bylo na farmě zavřeno.

Dnešní výlet byl bohatě zastoupen našimi příznivci. Na startu se sešlo osm e-cykloturistů. Po zkušenosti s vybitou baterkou z minulé neděle, jsme úvodní část trasy absolvovali po notoricky známém a nenáročném asfaltu do Leskovce. Před hospůdkou U Marka jsme raději doplnili tekutiny před další cestou.

 

Na startu dnešního výletu se nás překvapivě sešlo sedm e-cyklistů. Výlet svou délkou 70 km patřil zatím v letošním roce k těm nejdelším.  Vydali jsme se  směrem na Mezinu a Dlouhou Stráň. Stoupali jsme bývalým lesem, který byl v důsledku kůrovcové kalamity vykácen.

Vydali jsme se poznávat jiná místa na náš retro tábor, který bychom chtěli příští rok uskutečnit dvougeneračně. Tedy senioři a děti. Cesta autobusy složitá.