Odjinud

Zde jsou uvedeny články a odkazy, které byly publikovány v novinách nebo na jiných webech.

Krajská rada seniorů Moravskoslezského kraje našemu spolku udělila Čestné uznání za dlouhodobou vysoce aktivní činnost - viz foto.

- to není jen název projektu k finanční žádosti, ale pro nás všechny hlavně skutečnost. A začali jsme pěkně od ledna.

Zdroj zde

Zdroj zde

Podkategorie

 děda11.png

Dědův podcast je určen vnučkám Emilky a Otíka. Originální epizody jsou publikovány na Spotify.  Naše vnučky nás přesvědčily, že by některé nahrávky mohly zajímat i ostatní naše spolkové členy nebo jejich vnoučata. Protože víme, že pro poslech některé z epizod se nedá jen sdílet odkaz na PODCAST (https://open.spotify.com/show/1AFuauPVRDCYNBOCe9iYBh?si=94132e7e31334ab3), ale musí se na PC ještě instalovat i aplikace Spotify Free překopíroval jsem tyto epizody do našeho spolkového webu.

V Dědově podcastu si povídáme, co vše zažíváme v důchodu. Bouráme naivní představu vnuček, že jen sedíme v křesle a nudíme se u telky.  Zde si zájemci z řad našich spolkových členů mohou poslechnout některé naše epizody nejen z období (před)covidem, ale i epizody, které zažíváme spolu s vámi v našem spolku.

Všechny společné cyklo výlety máme sice zaznamenané i v naší webové kronice, ale poslechnout si bez nasazených brýlí co se dělo na výletech, není k zahození.  TAK SE BAVTE.

Jednotlivé epizody(články) zobrazíte kliknutím na zelený nadpis podkategorie.

Ikona pro spuštění PODCASTU