Spotify - Dědův PodCast

 děda11.png

Dědův podcast je určen vnučkám Emilky a Otíka. Originální epizody jsou publikovány na Spotify.  Naše vnučky nás přesvědčily, že by některé nahrávky mohly zajímat i ostatní naše spolkové členy nebo jejich vnoučata. Protože víme, že pro poslech některé z epizod se nedá jen sdílet odkaz na PODCAST (https://open.spotify.com/show/1AFuauPVRDCYNBOCe9iYBh?si=94132e7e31334ab3), ale musí se na PC ještě instalovat i aplikace Spotify Free překopíroval jsem tyto epizody do našeho spolkového webu.

V Dědově podcastu si povídáme, co vše zažíváme v důchodu. Bouráme naivní představu vnuček, že jen sedíme v křesle a nudíme se u telky.  Zde si zájemci z řad našich spolkových členů mohou poslechnout některé naše epizody nejen z období (před)covidem, ale i epizody, které zažíváme spolu s vámi v našem spolku.

Všechny společné cyklo výlety máme sice zaznamenané i v naší webové kronice, ale poslechnout si bez nasazených brýlí co se dělo na výletech, není k zahození.  TAK SE BAVTE.

Jednotlivé epizody(články) zobrazíte kliknutím na zelený nadpis podkategorie.

Ikona pro spuštění PODCASTU

 

Podkategorie

Zde jsou uvedeny epizody prožité po vstupu do spolku Aktivních seniorů Bruntálu při našich cyklistických výletech. Každá epizoda obsahuje kromě prožitých zážitků i ponaučení pro cyklistické desatero. Může se to hodit i vám.

Příběhy, které vypravím zde, se týkají cyklo zážitků z (před)Covidového období na obyčejných a později na elektro kolech. Prožili jsme je v kruhu našich dlouholetých kamarádů z mládí nebo sami s Emilkou.

Seniorský věk netrávíme jen ve fitku nebo na kole. Nezapomenutelné zážitky se dějí pořád.

Zde vyprávím o tom, co se může stát, pokud je nezkušený senior vyslán po velmi dlouhé době do obchodních řetězců. Epizody se staly v mladší seniorské době kamenné, tedy (před)Covidem.

Návštěva tělocvičných zařízení v seniorském věku nemusí jen posílit svalovou hmotu, ale někdy rozechvěje i bránici mojí Emilce.