Každý z nás už má něco za sebou a dobře ví, že ty nejdůležitější cesty si nakonec člověk musí odšlapat sám.
Naše nová písnička je hudebním zamyšlením nad tím, že občas stačí jen zabouchnout dveře za cizím randálem, nechat za oknem ty plastové úsměvy a podívat se do zrcadla. Je to skladba o tichu, které je nad zlato.